Kontakt

Har du frågor eller funderingar? Tveka inte att höra av dig. Vi nås via kontaktforumuläret nedan, på telefon eller på info@yhsky.se.

Kontakta oss

Vi är här för att ge dig all den information och hjälp du behöver för att kunna välja rätt utbildning. Hör gärna av dig till oss om du har frågor eller funderingar!

Göran Arveståhl

Göran Arveståhl

Verkställande ledamot

goran.arvestahl@yhsky.se

010-585 58 52

Richard Lööw

Richard Lööw

Operativ Chef

richard.loow@yhsky.se

010 – 585 58 61

Marie Johansson

Marie Johansson

Administratör

marie.johansson@yhsky.se

010-585 58 55

Joel Rudolfsson

Joel Rudolfsson

Utbildningsledare/Affärsutvecklare

joel.rudolfsson@yhsky.se

010-585 58 54

Mathilda Wahlstedt

Mathilda Wahlstedt

Kommunikatör

mathilda.wahlstedt@yhsky.se

010-585 58 59

Moa Adamsson

Moa Adamsson

Kommunikatör

moa.adamsson@yhsky.se

010-585 58 71

Åsa Wern

Åsa Wern

Utbildningsledare

asa.wern@yhsky.se

010-585 58 63

Ella Lilja

Ella Lilja

Utbildningsledare

ella.lilja@yhsky.se

010-585 58 64

Anders Bergman

Anders Bergman

Utbildningsledare

anders.bergman@yhsky.se

010-585 58 62

Isabell Johansson

Isabell Johansson

Utbildningsledare

isabell.johansson@yhsky.se

010-585 58 47

Kjell Bergman

Kjell Bergman

Utbildningsledare

kjell.bergman@yhsky.se

010-585 58 65

Sofia Antonsson

Sofia Antonsson

Utbildningsledare

sofia.antonsson@yhsky.se

010-585 58 67

Tommy Horvath

Tommy Horvath

Utbildningsledare

tommy.horvath@yhsky.se

010-585 58 68

Frågor eller funderingar?

Ring oss eller fyll i kontaktformuläret nedan.

Öppet måndag – fredag

09.00 – 12.00

När du använder formuläret godkänner du att uppgifterna registreras. Läs vår policy om personuppgifter här.